Pleteme.  Na míru.  Na přání.  S láskou a pořád.

Ptáte se

Kde si mohu svetr objednat?

Svetr, šálu, čepici. To všechno pro vás upleteme na přání, na míru a rády. Poradíme vám, jak se správně změřit a jakou vlnu vybrat. Takže na vás zbude jen výběr barvy. Kontaktovat nás můžete na Facebooku, Instagramu, přes naše stránky nebo nám zavolejte.  Pokud chcete nakupovat hned, hotové kousky najdete v prodejnách Ty Identity v Ostravě a Brně.

 

Jak dlouho budu na svetr čekat?

To je individuální. Záleží hlavně na tom, jak moc máme zrovna zaměstnány ruce, tedy, kolik objednávek zrovna dokončujeme a na rozměrech svetru. Snažíme se Vám balíček doručit vždy, co nejdříve to jde.  Objednávky zasíláme zabaleny v krabici prostřednictvím České pošty.

 

Z jakých vln si mohu vybrat?

Základ našich zásob tvoří dva typy vln – pojmenovaly jsme si je Natur a Air – více o nich si můžete přečíst v záložce „My“. Zároveň pracujeme také s čistou merinou vlnou nebo třeba s vlnami s přídavky hedvábí.

 

Pletete i pro kluky a děti?

Pro kluky pleteme – ale jen pro ty dospělé, stačí si jen vybrat!  Vlny, které používáme, nemají zvláštní atesty na výrobu oblečení pro děti. A tak se držíme tvorby pro dospělé.

 

Bojím se svetr vyprat, nezničí se? 

První rada – nebojte se! Když dodržíte všechny rady a doporučení, nemůže se nic stát. Základ je – vynechte pračku a sušičku a použijte jemný prací prostředek na vlnu – to je základ úspěchu.  V případě velkého strachu z praní nás neváhejte kontaktovat, uklidníme, poradíme. Více o péči si můžete přečíst v záložce „Jak pečovat“.

Objevily se žmolky, co mám dělat?

Nepanikařte. Nic se neděje, jde o přirozené chování přírodního materiálu, na které nejsme zvyklí, protože většinou na sobě nosíme uměliny. Stejně jako se staráme třeba o kvalitní kožené boty, měli bychom věnovat pozornost i kvalitnímu svetru z vlny. Jednou za čas si se svým svetrem sedněte a věnujte se mu.  Případně žmolky se nebojte jemně odtrhnout, odstřihnout či použít kvalitní odžmolkovač určený na vlnu. Materiály, se kterými pracujeme, jsou velmi kvalitní a po ošetření bude váš svetr vypadat zase stejně jako na začátku.

Proč je svetr tak drahý?

S jedním svetrem máme zhruba týden práce – než zašijeme poslední uzlík a zabalíme do krabice. Navíc pleteme opravdu z vlny, která k nám putuje za daleka, a to dost stojí.